Etkinlikler ve Galeri

DÖNEM 1 ÖĞRENCİLERİNE ''TIP EĞİTİMİ SÜRESİNCE BAŞARILI ve SOSYAL BİR ÖĞRENCİ NASIL OLUNUR'' KONULU BİLGİLENDİRME YAPILDI

 

 

2015 yılında Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanıp eğitimine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde devam eden ve 2016 yılında dönem birincisi olarak büyük bir başarı elde eden sevgili Merve DOĞAN'ın konuşmacı olarak davet edildiği toplantıda tıp fakültesini yeni kazanan öğrencilere tıp eğitiminin genel süreci hakkında bilgi verildi. 

 

 

Merve DOĞAN, başarıya giden yolda nasıl ders çalışılması gerektiği konusunda kendi anılarını ve tecrübelerini paylaşarak onu dinlemeye gelen arkadaşlarına bundan sonraki süreçte yapmaları gerekenler hakkında fikir verdi. 
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği (ALKÜ-TÖB) tarafından gerçekleştirilen bu etkinlik, Dönem 1 öğrencileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

 

 

ALKÜ-TÖB ekibi olarak bizleri kırmayarak toplantımıza konuşmacı olarak katılan başarılı arkadaşımız Merve DOĞAN'a  yapmış olduğu bilgilendirmeden dolayı teşekkür eder, eğitim hayatındaki başarıların devamını dileriz.